Правила використання

Сайт pidru4nik.in.ua є віртуальною бібліотекою. Публікація підручників не має за мету комерційну вигоду. Бібліотека діє тільки для надання літератури та інформації, розвитку читачів духовно та задля реклами авторів літератури. Всі авторські права зберігаються за правовласником. Якщо ви автор документа  і бажаєте щось змінити чи доповнити інформацію, напишіть нам на електронну пошту. Якщо Ви є правовласником твору, котрий розміщений у нашій бібліотеці і бажаєте його видалити, напишіть нам на адресу: office@pidru4nik.in.ua

Всі підручники, розміщені на цьому сайті, пропонуються для ознайомлення. Власники даного сайту не несуть відповідальність за використання посилань і інформації, представлених на цьому сайті.

Якщо Вам сподобався який-небудь підручник – купіть його паперовий варіант.

Даний проект є некомерційним, тому власники даного сайту не несуть ніякої матеріальної відповідальності. Вся інформація і посилання представлені виключно в ознайомлювальних цілях і призначені тільки для перегляду.

Автори не несуть відповідальності за можливі наслідки використання їх в цілях, заборонених КК України (або будь-який інший країни).

Ви зобов’язуєтеся не застосовувати отримані за нашими посиланнями книги в цілях, заборонених КК України (або будь-який інший країни).

Якщо Ви погоджуєтеся із зазначеними умовами, ви можете продовжити перегляд матеріалів. В іншому випадку Вам рекомендується покинути сайт.

У випадку перегляду/ скачування підручників із сайту pidru4nik.in.ua за умовчанням Ви погоджуєтеся з даними умовами.

Згідно ст.53 Конституції України, держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах, тому доступ до усіх шкільних підручників, рекомендованих Міністерством освіти, в тому числі їх електронних версій, не може обмежуватись ніяким чином.

Закон України про авторське право і суміжні права

Стаття 21. Вільне використання твору із зазначенням імені автора

Без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право), але з обов’язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення, допускається:

10) відтворення твору в цілях і за розумів, передбачених статтями 22-25 цього Закону.

Стаття 22. Вільне відтворення бібліотеками та архівами примірників твору репрографічним способом

Допускається без згоди автора або іншої особи, яка має авторське право, репрографічне відтворення одного примірника твору бібліотеками та архівами, діяльність яких не спрямована прямо або опосередковано на одержання прибутку, за таких умов:

а) бібліотека та архів мають достатньо підстав вважати, що такий примірник використовуватиметься з метою освіти, навчання і приватного дослідження.