Підручник Основи здоров’я 5 клас Бойченко 2018

Підручник Основи здоров'я 5 клас Бойченко 2018Назва: Основи здоров’я 5 клас / Основы здоровья 5 класс
Автор(и): Бойченко Т.Є., Василенко С.В., Гущина Н.І., Василашко І.П., Коваль Н.С., Гурська О.К.
Рік видання: 2018
Мова: Українська
Видавництво: Генеза
Кількість сторінок: 208
Формат: pdf

 

 

Підручник Основи здоров’я 5 клас Бойченко 2018
Учебник Основы здоровья 5 класс Бойченко 2018

Анотація до Підручника Основи здоров’я 5 клас Бойченко 2018

Дорогий п’ятикласнику!

Основи здоров’я — дуже важливий шкільний предмет, адже саме на цих уроках ти дізнаєшся, як бути здоровим, зробити своє життя безпечним, правильно поводитися в різних ситуаціях. Навчившись організовувати свій день, ти встигатимеш робити багато цікавих справ і не втомлюватися. Матеріали підручника підкажуть також види активного відпочинку для зміцнення організму і підготовки до нових звершень у навчанні, спорті, улюбленій справі.

У підручнику розповідається про правила спілкування з дорослими, однолітками, родиною. Ти поступово навчишся бути відповідальним не тільки за себе, а й за родичів, друзів і одно- класників.

Підручник складається зі вступу і чотирьох розділів: «Здоров’я людини», «Психічна і духовна складові здоров’я», «Фізична складова здоров’я», «Соціальна складова здоров’я». Для засвоєння і закріплення матеріалу є рубрики «Завдання», «Поміркуй», «При- гадай», «Це допоможе в житті», «Словничок». Рубрика «Перевір себе» допоможе після вивчення кількох параграфів самостійно оцінити свої знання, а також рівень практичних навичок, спри- ятливих для здоров’я і життя.

Під час виконання завдань рубрики «Моделюй — набувай життєвих навичок» ти зможеш самостійно або в групі з одно- класниками набувати  важливих  навичок:  дбайливого  ставлення до життя й здоров’я; уміння приймати рішення; спілкування з ровесниками та старшими; співчуття та милосердя; протистояння виявам насилля в учнівському колективі; активного слухання; безпечного користування джерелами інформації; безпечної пове- дінки в побуті та природі тощо.

Завдання рубрики «Попрацюйте в парі або в групі» мають кілька переваг. Спілкуючись із однокласниками, ти можеш обго- ворити життєві ситуації, уявити себе в різних ролях,  виявити свої найкращі риси.

Усі параграфи читай уважно, зупиняйся та відповідай на запи- тання в тексті. Це допоможе краще зрозуміти матеріал. У рубриці

«Ситуаційні завдання» наводяться життєві ситуації. Розв’язання таких завдань застереже тебе та твоїх однокласників від прикро- щів і негараздів.

Вивчай із  цікавістю  основи  здоров’я,  здобувай  нові  знання і вчися застосовувати їх у житті.

Бажаємо успіхів!                                                                          Автори

Учебник Основы здоровья 5 класс Бойченко 2018

Підручник Англійська мова 5 клас Карпюк 2018 (5-й рік навчання)
Підручник Основи Здоров’я 5 клас Бех 2018